fbpx
Vyberte stránku

Ing. Jan Trefanec

Jmenuji se Jan Trefanec a každý projekt je pro mě výzva. Vždy Vám chci nabídnout jen to nejlepší řešení s ohledem na moderní trendy, Vaše přání a finanční možnosti. Když si mě vyberete, budu Váš člověk!

Můj příběh

Jmenuji se Jan Trefanec. Můj děda i táta byli stavaři, takže pro mě stavařina byla jasnou volbou.

Vystudoval jsem ČVUT v Praze. Své znalosti jsem se snažil rozšiřovat ještě na škole letními brigádami ve firmě Karpem. Nejcennější zkušenosti jsem nabyl na své první stáži v interiérovém studiu Nobis a poté ve firmě pomocnici.cz. Pracovní náplň byla vždy pestrá. Prošel jsem procesem od tvorby návrhů a rozpočtů až k jejich realizaci. Komunikoval jsem s klienty i řemeslníky. Seznámil jsem se s prací v kanceláři i na staveništi.

Samostatně podnikám již od roku 2014. Nyní jsem se rozhodl v této práci pokračovat pod značkou TrefanecJan. Důvod je prostý. Klientům nabízím službu vyřizování úředního papírování, které je nutné při každé větší stavbě či rekonstrukci. Komunikace s úřady pod vlastním jménem je dle mého názoru nejlepší. Dále nabízím přípravu a revizi smluv, které máte uzavřené se stavebními firmami, kontrolu rozpočtů, dozor při realizaci nebo přezkum již provedených stavebních prací.

V nabídce mých služeb stále zůstávají 3D grafické návrhy soukromých (koupelen, kuchyní, dětských pokojů, rodinných domů, chat apod.) i komerčních interiérů, nábytku a fasád. Vypracování projektové dokumentace i legalizace černých staveb.

Každý projekt je pro mě výzva. Vždy Vám chci nabídnout jen to nejlepší řešení s ohledem na moderní trendy, Vaše přání a možnosti. Když si mě vyberete, budu Váš člověk!

Kontaktovat mě můžete telefonicky, přes mail nebo Facebook.

Ing. Jan Trefanec

Profilový obrázek Jan Trefanec

Napište mi zprávu

IČ: 882 275 02

Kontaktní: Nerudova 167, 344 01 Domažlice

Španielova 1269/1, 163 00 Praha - Řepy

+420 721 372 844

info@trefanecjan.cz

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku, Evidující úřad: Úřad městské části Praha 17