fbpx

Grafické návrhy

Každému projektu věnuji stejnou péči, každý projekt je pro mě výzva!

Svým klientům nabízím 3D grafické návrhy interiérů a fasád. Specializuji se na návrhy nábytku na míru, soukromých a komerčních interiérů (od jednotlivých místností až po celé objekty) a fasád.

Kompletní interiéry nebo i nábytek na míru nabízím včetně výroby, dodání a montáže. Pokud se rozhodnete pro návrh fasády, zpracuji Vám cenovou nabídku na dodání kompletního materiálu značky Caparol a to s minimální slevou 10%.

Návrhy interiérů a fasád vznikají podle tří kritérií: nejnovějších trendů, přání (musí se Vám to líbit) a finančních možností klienta.

Jak to probíhá?

První kontakt

Domluvíme si první schůzku a zde si řekneme, jaké jsou Vaše představy a očekávání, co se Vám líbí a co ne, a nakonec i to, jaké jsou Vaše finanční možnosti. V případě zájmu můžeme komunikovat také online, přes messenger, skype ad. Tímto způsobem začínám návrhy interiérů a fasád.

Nákres

Na druhou schůzku Vám přinesu ukázat několik nákresů, které vznikly na základě našeho prvního rozhovoru. Ten, který bude nejlépe odpovídat Vašim požadavkům, zpracuji podrobněji a vytvořím 3D vizualizaci.

Vizualizace

Třetí a případně další schůzky budou věnovány ladění detailů. Na posledním setkání Vám přinesu ukázky podrobného 3D grafického návrhu, abyste si mohli co nejlépe představit konečnou podobu interiéru, fasády nebo nábytku. Nakonec Vám předám podklady pro realizaci Vašeho projektu: grafické návrhy, plány pro řemeslníky, soupisy vybavení a výkazy výměr použitých materiálů.

V případě Vašeho zájmu jsem schopen zajistit výrobu nábytku v navrženém interiéru a jeho montáž přímo u Vás doma. Dostanete tak přesně to, co jsme společně navrhli a nedojde k žádnému překvapení při dodání.

Pokud máte zájem o mé služby nebo se chcete jen zeptat, napište mi na info@trefanecjan.cz nebo zavolejte na +420 721 372 844.

Návrhy interiérů

Návrh interiéru, který vyhoví Vašim požadavkům a stane se součástí Vašeho domova.

Projekty

Nedokážete si představit, jak bude Váš projekt nebo jeho součást vypadat? 

Návrhy fasád

Chcete vidět, jak by mohl vypadat Váš dům v nových barvách? 

Návrhy interiérů, fasád i ostatní projekty si můžete prohlédnout ve fotogalerii.